Vítejte na webu BARPEX Group s.r.o.

Pokud chcete chcete vyrobit dřevěný dům nebo chatu dle vlastního návrhu, kontaktujte nás na stránkách naší dceřiné výrobní společnosti Wooden House s.r.o. www.woodenhouse.cz Na počítačem řízené CNC lince vám vyrobíme pasivní dvouplášťovou stavbu zateplenou PUR deskami nebo jednoplášť pro běžnou rekreaci.

Díky výhodným cenám dřeva nyní v akci včechny chatky z 28 mm stěnovnic vyrobíme z téměř 2x tlustšího 50 mm materiálu za stejnou cenu.

Proč nakuponat právě u nás

Na internetu najdete spoustu prodejců dřevěných chat a srubů, kteří vás lákají na akční ceny, něco zdarma apod. Bohužel často to má nějaký háček a na faktuře si naúčtují spoustu položek, které jste měli mít již v základní ceně. Většinou jde o příplatky za složení, donesení na pozemek, uvedené ceny bez DPH atd. atd. Výsledná cena je pak výrazně vyšší než zákazník očekával. 

U nás podobné fígly nevedeme, ceny jsou uvedeny včetně DPH, domluvená montáž, pokrytí chaty a další práce taktéž a vše je již včetně drobného materiálu, střešního tmelu, podkladové lepenky, hřebíků ... 

Máme vlastní dopravy pro pohodlný vjezd do většiny chatových osad, prověřený tým odborníků a samozřejmostí je i vybavenost elektrocentrálou, kompresorem a profi nářadím pro všechny potřebné profese.

Můžeme se pochlubit stovkami realizací a spokojených zákazníků po celých Čechách, Moravě a Rakousku.

Pro případné dotazy můžete použít i naše Facebookové stránky: www.facebook.com/chaty.drevostavby 

Doprava a montáž
Dovoz a montáž chat a chatek umíme zajistit po celé ČR.
Levné typové chatky i atypy
Můžete si vybrat ze sériových chatek, případně si vymyslet vlastní.
Dbáme na kvalitu
Chaty a dřevostavby jsou vyrobeny z velmi kvalitního severského dřeva.

Kontakt

BARPEX Group s.r.o.

sídlo firmy:
Žirovnická 3133/6
10600 Praha 10

provozovna a hlavní sklad:
Nádražní 304
373 82 Včelná u Českých Budějovic

Tel. 771 153 330
Tel. 604 318 495
E-mail: obchod@chatky-sauny.cz