O firmě BARPEX group s.r.o.

Vítejte v našem online katalogu.

Naše firma se zabývá výrobou, prodejem a montáží dřevených srubů, domů, zahradníc chatek, zahradních domků, větších dřevostaveb a srubových garáží. Najdete zde do přehledně rozdělených sekcí dřevěné domy zahradní domky, dřevěné WC, dětské domečky, přístřešky, sauny, garážová stání, velké dřevostavby atd. Snažíme se o neustálé rozšiřování naší nabídky ke spokojenosti všech zákazníků. Dřevostavby jsou vyrobeny z velmi kvalitního dřeva, kterému je věnována vysoká pozornost tak, aby dosáhlo maximální tepelné i okrasné kvality a tím zajistilo vaše maximální pohodlí. Dodací doba je standardně 4 týdny od objednání, po dohodě zajišťujeme montáž a další doplňky. (např.: střešní krytinu, montáž, nátěr aj.). Dovoz a montáž domků zajistíme po celé ČR. 
Nejedná se o klasický internetový obchod, nýbrž objednávkový systém slouží pouze ke správnému vyplnění údajů a závazná objednávka je realizována až smlouvou se zákazníkem.

Na pražské adrese je jen sídlo firmy, v případě zájmu nás kontaktujte telefonem či emailem nebo lze domluvit osobní schůzku s našimi obchodními zástupci po celé ČR. Kamenou provozovnu a sklad máme u Českých Budějovic jako pobočku dceřinné firmy www.woodenhouse.cz .

S přátelským pozdravem Team chatky-sauny.cz

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 604318495

 

 

 

Doprava a montáž
Dovoz a montáž chat a chatek umíme zajistit po celé ČR.
Levné typové chatky i atypy
Můžete si vybrat ze sériových chatek, případně si vymyslet vlastní.
Dbáme na kvalitu
Chaty a dřevostavby jsou vyrobeny z velmi kvalitního severského dřeva.

Kontakt

BARPEX Group s.r.o.

sídlo firmy:
Žirovnická 3133/6
10600 Praha 10

provozovna a hlavní sklad:
Nádražní 304
373 82 Včelná u Českých Budějovic

Tel. 771 153 330
Tel. 604 318 495
E-mail: obchod@chatky-sauny.cz